Wybierz oddział

XII Dolnośląski Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych

23.04.2024

W dniu 16.04. 2024 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Bolesławcu im. Janusza Kusocińskiego odbył się XII Dolnośląski Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych. Były to kwalifikacje do IX Ogólnopolskiego Turnieju Tenis Stołowego Olimpiad Specjalnych, który odbędzie się w listopadzie 2024 r. w Zielonej Górze.

Organizatorami zawodów byli: Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska
– Dolnośląskie i Klub Olimpiad Specjalnych „Olimpijczyk” Bolesławiec. Współorganizatorzy i instytucje wspierające: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Starostwo Powiatowe w Bolesławcu, Urząd Miasta Bolesławiec, Klub Sportowy „TOP” Bolesławiec, Szkoła Podstawowa nr 1 w Bolesławcu im. J. Kusocińskiego, Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu oraz Szkoła Mistrzów „Asy Rakiet” Bolesławiec.

W zawodach wzięło udział 11 klubów Olimpiad Specjalnych z terenu Dolnego Śląska: „Anna” Legnickie Pole, „Atlas” Szarocin, „Jeżyk” Lwówek Śląski, „Liczyrzepa” Miłków, „Olimp” Legnica, „Pragnę Zwyciężyć” Jelenia Góra, „Radośni” Dobroszyce, „Razem” Lubań, „Sportowiec” Ostrowina, „Zamek” Opolnica i gospodarze „Olimpijczyk” Bolesławiec.

Zawody były współfinansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Sponsorami nagród dla klubów i zawodników są: Fundacja ORLEN, Międzyzwiązkowy Związek Zawodowy Pracowników Ruchu Ciągłego w Grupie Kapitałowej PKN ORLEN S.A. z siedzibą w Płocku oraz Organizacja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” PKN ORLEN S.A.

Zawody przebiegły w miłej atmosferze. Prócz zaciętej rywalizacji sportowej był czas na rozmowy z zawodnikami z innych klubów.

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

DARCZYŃCA

Darczyńca

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Partnerzy regionalni

Partnerzy
Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.