- kolejka PKO BP Ekstraklasy została poświęcona Olimpiady Specjalne Polska oraz sportowcom z niepełnosprawnością intelektualną. W ramach tej wyjątkowej inicjatywy nasi dolnośląscy zawodnicy mieli okazję uczestniczyć w meczu KGHM Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin.
Szczególnym momentem wydarzenia było wyprowadzenie na murawę baneru Olimpiad Specjalnych przez zawodników Promyka Wojcieszów. W meczu uczestniczyli również zawodnicy klubów Podaj Rękę Kamienna Góra oraz Janki Janowice Wielkie, wspólnie przeżywając sportowe emocje i wyjątkową atmosferę stadionu.
To był czas pełen radości, wzruszeń i pozytywnej energii. Takie wydarzenia pokazują, że sport łączy ludzi, inspiruje i daje możliwość przeżywania niezapomnianych chwil.
Dziękujemy wszystkim za obecność i piękne reprezentowanie idei Olimpiad Specjalnych.
- fot. Zagłębie Lubin



































