Wybierz oddział

Kluby

Lp. Nazwa Klubu Adres siedziby Kontakt Przewodniczący
1. Anna Dom Pomocy Społecznej
59-241 Legnickie Pole
ul. Benedyktynów 4
76 8582165 w. 151
fax: 76 8582385
Zakrawacz Bożena
kom.: 509 308 858
[email protected]
2. Atlas Dom Pomocy Społecznej
58-400 Kamienna Góra
Szarocin 1
75 7424420
fax: 75 7424421
Różański Bartłomiej
kom.: 604 792 130
[email protected]
3. Chełmiec Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy
58-306 Wałbrzych
ul. Ogrodowa 2a
74 8408064
fax: jw.
Szumacher Dariusz
kom. 696 435 813
[email protected]
4. Do Przodu Zespół Placówek Specjalnych
59-220 Legnica
ul. Tatrzańska 9
76 7233117 Piotrowski Ireneusz
kom. 601 199 913
[email protected]
5. Groszek Zespół Szkół nr 11
53-424 Wrocław
ul. Grochowa 36/38
71 3604030
71 3604024
 
6. Handicap Szkoła Stowarzyszenia Handicap
50-015 Wrocław
ul. Stawowa 1a
71 3437815
fax: 71 3437815
Pacześniak Alicja
kom.: 698 116 661
[email protected]
7. Jaskółki Dom Pomocy Społecznej
58-170 Dobromierz
Jaskulin 13
74 8586221
fax: jw.
Jamrozińska-Grundman Małgorzata
kom.: 600 056 567
[email protected]
8. Jeżyk Zespół Placówek Edukacyjno Wychowawczych
59-600 Lwówek Śląski
ul. Parkowa 9
75 7824525
fax: 75 7823577
Janz Ala
[email protected]
9. Jeżyki Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna
58-306 Wałbrzych
ul. Ogrodowa 5a
74 6642594
74 6642512
Radwańska-Zieleń Beata
kom.: 603 754 059
[email protected]
10. Junior Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy
56-300 Milicz
ul. Armii Krajowej 2
71 3840745
fax: 71 3831698
Pudłowska Zyta
kom.: 509 417 941
[email protected]
11. Liczyrzepa Dom Pomocy Społecznej „Junior”
58-535 Miłków
ul. Wiejska 138
75 7610227
fax: 75 7610227
Matys Katarzyna
kom.: 606 103 247
[email protected]
12. Lider Zespół Placówek Szkolno Wychowawczych
67-200 Głogów
ul. Sportowa 1
76 8313990-91
fax: 76 8313992
Malinowski Zbigniew
kom.: 608 635 261
[email protected]
13. Meta Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 10
51-616 Wrocław
ul. Parkowa 27
71 3482287
fax: jw.
Błoch Aleksandra
kom.: 510 527 850
[email protected]
14.   Młodzi sportowcy Wrocław  ul.Srebrnogórska 19/1, 50-536 Wrocław 690 966 879 Jastrzębska Edyta
kom.: 690 966 879
[email protected]
15. Nysa Ośrodek Szkolno Wychowawczy
59-900 Zgorzelec
ul. Armii Krajowej 10-10a
75 7752471 Bołądź Maciej
kom.: 500 256 807
[email protected]
16. Olimp Warsztaty Terapii Zajęciowej im. A. Krakowskiego
59-220 Legnica
ul. Roosevelta 27/1
76 7245119 Huzarska Alicja
664163139
[email protected]
17. Olimpijczyk Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych
59-700 Bolesławiec
ul. Zgorzelecka 28/29
75 7322837
fax: jw.
Krzemieński Waldemar
kom.: 668 406 946
[email protected]
18. Orzeł Dom Pomocy Społecznej
59-610 Wleń
Nielestno 17
75 7136402
fax: 75 7136342
Walczak Beata
kom.: 792 241 228
[email protected]
19. Osy Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci
54-513 Wrocław
ul. Objazdowa 40
71 3576857
fax: 71 35768
Kowalewska Katarzyna
kom.: 601 165 287
[email protected]
20. Podaj Rękę Zespół Szkół Specjalnych
58-400 Kamienna Góra
ul. Fornalskiej 11
75 6450219
fax: jw.
Gogolewska Wioletta
kom.: 602 697 082
[email protected]
21. Polkowicki Olimpijczyk Polkowickie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski
„Radosne serca”
59-100 Polkowice
ul. Lipowa 1
76 7246724
fax: jw.
Juszczak Maciej
kom.: 602 583 504
[email protected]
22. Pragnę Zwyciężyć Zespół Szkół i Placówek Specjalnych
58-500 Jelenia Góra
ul. Kruszwicka 3
75 7678963 Skupin Izabella
kom.: 509 545 112
[email protected]
23. Promyk Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy
59-550 Wojcieszów
ul. Miedziana 1
75 7512361
fax: jw.
Engler Jacek
kom.:797 579 755
[email protected]
24. Radość Warsztaty Terapii Zajęciowej
58-500 Jelenia Góra
ul. Waryńskiego 14
75 7525961
75 7647818
Rośniak Joanna
kom.: 602 691 153
[email protected]
25. Radośni Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy
Caritas Archidiecezji Wrocławskiej
56-410 Dobroszyce
ul. Stawowa 23
71 3141113
fax: jw.
Trzciańska-Senger Ilona
kom.: 501 164 499
[email protected]
26. Razem SOSzW
59-800 Lubań
ul. Kopernika 35
75 7222296 Chojnacki Witold
​kom.: 605 895 917
[email protected]
27. Rejnmen Zespół Placówek Oświatowych nr 2
53-621 Wrocław
ul. Głogowska 30
71 3556560
fax: jw.
Krawczyk Magdalena
kom.: 696 196 939
[email protected]
28. Sokół Zespół Szkół Specjalnych
55-140 Żmigród
ul. Rybacka 17
71 3853331
fax: 71 3853331
Popadeńczuk Joanna
kom.: 666 892 643
[email protected]
29. Sportowiec Powiatowy Dom Pomocy Społecznej
56-400 Oleśnica
Ostrowina 21
71 3148756
fax: 71 3148754
Szybowska Marzena
kom.: 668 264 996
[email protected]
30. Sprinter Powiatowy Zespół Specjalnych Placówek
Szkolno Wychowawczych
55-100 Trzebnica
ul. Nowa 1
71 3120740
fax: jw.  
Andruszków Renata
kom.: 605 260 264
[email protected]
31. Start Zespół Szkół i Placówek Specjalnych
58-500 Jelenia Góra
ul. Grottgera 1
75 7649736
75 7649514
Salij Magdalena
kom.: 608 475 911
[email protected]
32. Strzegomka Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy
55-080 Kąty Wrocławskie
ul. Drzymały 13
71 3166951
fax: 71 3166951
Grzywińska Anna
kom.: 516 772 752
[email protected]
33. Szansa Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 1
54-239 Wrocław
ul. Wejherowska 28
71 7982620 w. 342
fax: 71 7982620 w. 342
Wilińska Agnieszka
kom.: 692 333 035
[email protected]
34.  Śnieżynki Dom Pomocy Społecznej
ul. Caritas 4
58-580 Szklarska Poręba
75 717 22 91 Dziadkowiec - Michoń Dorota
696 685 626
[email protected]
35. Tacy Sami Powiatowy Ośrodek Wsparcia - Środowiskowy Dom Samopomocy
58-400 Kamienna Góra
ul. T. Kościuszki 6
757430129 Nowicki Dariusz
​kom.: 517 237 355
[email protected]
36. Tęcza Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 1
53-239 Wrocław
ul. Wejherowska 28
71 7982620 w. 321
fax: jw.
Muzaj Halina
kom.: 607 439 911
[email protected]
37. Zamek Dom Pomocy Społecznej
Opolnica 58
57-256 Bardo
74 8171259 Kąkol Wanda
kom.: 661 087 553
[email protected]

SPONSOR STRATEGICZNY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Sponsor strategiczny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Sponsorzy Złoci Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Partnerzy regionalni

Partnerzy
Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.