Wybierz oddział

XVII DOLNOŚLĄSKI MITYNG LEKKOATLETYCZNY OLIMPIAD SPECJALNYCH

13.06.2017
LEKKOATLETYCZNY  MITYNG  W  KAMIENNEJ  GÓRZE

 
          W środę 7.06.2017 r. na stadionie lekkoatletycznym w Kamiennej Górze odbył się XVII DOLNOŚLĄSKI MITYNG LEKKOATLETYCZNY OLIMPIAD SPECJALNYCH zorganizowany już po raz siódmy przez Klub Olimpiad Specjalnych „PODAJ RĘKĘ” działający przy Zespole Szkół Specjalnych.

          Do Kamiennej Góry przyjechali rywalizować zawodnicy z Jeleniej Góry, Legnickiego Pola, Szarocina, Legnicy, Wrocławia, Jaskulina, Lwówka Śląskiego, Wałbrzycha, Milicza, Polkowic, Miłkowa, Głogowa, Bolesławca, Nielestna, Dobroszyc, Lubania, Jemielnej, Ostrowiny, Kątów Wrocławskich, Trzebnicy, Wojcieszowa, Żmigrodu oraz gospodarze Kamienna Góra.

          Rywalizacja toczyła się w następujących konkurencjach: biegach na 50, 100, 200, 400, 800m , 25m na wózkach, skoku w dal z miejsca i rozbiegu, rzucie piłeczką palantową, skoku wzwyż, pchnięciu kulą, pięcioboju oraz sztafety 4x100m. W zawodach wystartowało 350 uczestników z całego Dolnego Śląska. Po uroczystym rozpoczęciu wszystko ruszyło jak ciężka lokomotywa, która rozpędzała się z minuty na minutę. Zawodnicy zgłaszali się na miejsce zbiórki, przechodzili na miejsce startu, startowali w swojej konkurencji, przechodzili na miejsce dekoracji, odbierali medale, szli na trybuny, kibicowali swoim koleżankom, kolegom i tak przez cztery godziny. W międzyczasie odwiedzali SMACZNĄ KUCHNIĘ gdzie na gości czekały pyszne przekąski i chłodne napoje.

          Oprócz zdobyczy medalowych nasi zawodnicy miło spędzili czas wśród swoich rówieśników i wrócili do swoich miejsc zamieszkania z nagrodami-niespodziankami przygotowanymi przez organizatorów.
 

                                                                  Jacek Engler

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Partnerzy regionalni

Partnerzy
Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.